Našich 10 politiků

15. července 2009 v 15:45
Alexander Vondra v Hlasování - veřejné mínění online Český politik - místopředseda vlády pro evropské záležitosti. Czech deputy Prime Minister for European affairs. Alexander Vondra očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Benjamin Kuras v Hlasování - veřejné mínění online Český spisovatel, dramatik, překladatel a publicista židovského vyznání. Czech politician living in the GB and a candidate to the EP. Benjamin Kuras očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Bohuslav Sobotka v Hlasování - veřejné mínění online Český politik, člen ČSSD a bývalý ministr financí. Czech polician and former finance minister. Bohuslav Sobotka očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Cyril Svoboda v Hlasování - veřejné mínění online Český politik - v současné době zastává post ministra pro místní rozvoj ČR. Cyril Svoboda očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Daniela Filipiová v Hlasování - veřejné mínění online Česká politička a architektka. Od 13. ledna 2009 ministryně zdravotnictví ČR. A Czech architect and politician. Minister of Health of the CR. Daniela Filipiová očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
David Macek v Hlasování - veřejné mínění online Český politik a sociolog, místopředseda KDU-ČSL. Czech politician, sociologist and a candidate to the EP for the KDU-CSL. David Macek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
David Rath v Hlasování - veřejné mínění online Český lékař, politik ČSSD, poslanec a hejtman Středočes- kého kraje. A doctor and the former Minister of Health for the CR. David Rath očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Džamila Stehlíková v Hlasování - veřejné mínění online Lékařka, univerzitní pedagožka a politička kazašské národnosti. Doctor, university pedagogue and politician of Kazakh nationality. Džamila Stehlíková očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Evžen Tošenovský v Hlasování - veřejné mínění online Kandidát do voleb do Evrop- ského parlamentu 2009 - regionální politik ODS. Evžen Tošenovský očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Ivan Langer v Hlasování - veřejné mínění online Ministr vnitra a místopředseda ODS. Czech Ministr of the Interior and a member of the Civic Democratic Party. Ivan Langer očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama