Politické strany Německa

15. července 2009 v 16:11
Bündnis 90/Die Grünen v Hlasování - veřejné mínění online Bündnis 90/Die Grünen (Deutschland) Alliance '90/The Greens (Germany) Bündnis 90/Die Grünen očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Sozialdemokratische Partei Deutschlands v Hlasování - veřejné mínění online Sozialdemokratische Partei Deutschlands Social Democratic Party of Germany Sozialdemokratische Partei Deutschlands očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Christlich Demokratische Union Deutschlands v Hlasování - veřejné mínění online Christlich Demokratische Union Deutschlands Christian Democratic Union (Germany) Christlich Demokratische Union Deutschlands očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Freie Demokratische Partei v Hlasování - veřejné mínění online Freie Demokratische Partei (Deutschland) Free Democratic Party (Germany) Freie Demokratische Partei očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
DIE LINKE v Hlasování - veřejné mínění online Die Linke (Deutschland) The Left (Germany) DIE LINKE očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Christlich-Soziale Union v Hlasování - veřejné mínění online Christlich-Soziale Union in Bayern (Deutschland) Christian Social Union of Bavaria (Germany) Christlich-Soziale Union očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Nationaldemokratische Partei Deutschlands v Hlasování - veřejné mínění online Nationaldemokratische Partei Deutschlands National Democratic Party of Germany Nationaldemokratische Partei Deutschlands očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Freie Wähler v Hlasování - veřejné mínění online Eine Vereinigung, die zu Wahlen antritt, ohne den Status einer politischen Partei zu haben. A concept where an individuals participate in an election with- out the status of a polit. party. Freie Wähler očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama