Události v Americe

15. července 2009 v 15:50
Afghanistan war v Hlasování - veřejné mínění online The war began on October 7 2001 as the U.S. military operation was launched in response to the September 11, 2001 attacks Afghanistan war očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Political situation in the US v Hlasování - veřejné mínění online Click, if you are satisfied with the political situation in the United States of America. Say, why? Political situation in the US očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Popularity US v Hlasování - veřejné mínění online I like the United States of America Popularity US očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama