Volby 2009

15. července 2009 v 15:47
EU volby 2009 v Hlasování - veřejné mínění online EU volby 2009 očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

KDU-ČSL předseda v Hlasování - veřejné mínění online Ministr financí a bývalý předseda KDU-ČSL. Minister of Finances of the Czech Republic. KDU-ČSL předseda očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Český prezident v Hlasování - veřejné mínění online Prezident České republiky (od roku 2003). The Second President of the Czech Republic (since 2003). Český prezident očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

České politické strany v Hlasování - veřejné mínění online Občanská demokratická strana. Pravicově zaměřená. České politické strany očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama